Каструля Fiskars All Steel 8115042
Fiskars All Steel 8115042 3 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars All Steel 8115042
Усі ціни 7 →Каструля Fiskars All Steel 5л 1064752 | 4 875 грн. |
Кастрюля Fiskars All Steel 5 л 1064752 | 4 875 грн. |
Кастрюля Fiskars All Steel 5 л 1023767 | 4 875 грн. |
Каструля Fiskars All Steel 5 л (1023767) | 4 875 грн. |
Каструля Fiskars All Steel 5 л 1023767 | 4 875 грн. |
Каструля Fiskars All Steel 5л 1023767 | 4 875 грн. |
Кастрюля Fiskars All Steel 5 л 1023767 | 4 875 грн. |
Гарно виглядає Ручки розташовані надто близько до поверхні кастрюлі, через що пальці між ними взагалі не пролазять, переноси її можливо тільки ладонями, що дуже неудобно
Кришка - це якийсь треш, її діаметр десь на сантиметр більше, ніж потрібно, через що вона гуркоче при найменшому зсуві або під час перенесення. Це нормально? На моїй старій кастрюлі, котка коштувала у 6 (шість!) разів дешевше кришка ідеало підігнана по діаметру, ну може люфт у 1 мм є, не більше. Якісь пайки ручок жахлива, я 3 рази відмовлявся від отримання, тому що в місці кріплення вони були всі в дуже глибоких царапинах. Тільки з 3-ї спроби надіслали більш-менш нормальний екземплял, але й на ній є почепили на ручках, просто не такі жаліві, як на перших двох) Денис Тицкий: користуюся Fiskars All Steel 8115041 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Fiskars All Steel 8115042
Ціни на Fiskars All Steel 8115042 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 8115041 | від 2 815 грн. | 9 пропозицій | ||
Fiskars All Steel 8115042 | від 4 875 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →