Ківш Fissman 5279
Фото 3 |
Fissman 5279 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 5279
Усі ціни 6 →Кокотница Fissman 150 мл SS-5279.150 5279 | 142 грн. |
Кокотниця Fissman 150 мл 5279 | 217 грн. |
Кокотниця Fissman 150мл (5279) | 221 грн. |
Кокотница Fissman 150 мл SS-5279.150 | 142 грн. |
Посудина Fissman з нержавіючої сталі 15х7х4.5см/150мл (SS-5279.150) | 268 грн. |
Посудина з нержавійки Fissman Gratin Cup 150 мл (FN-SS-5279) | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →