Ківш Fissman Bambino 5271
Відео 1Фото 5 |
Fissman Bambino 5271 0.6 л0.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Bambino 5271
Усі ціни 9 →Fissman SS-5271.14 | 762 грн. |
Fissman SS-5271.14 | 762 грн. |
Ковш FISSMAN Bambino 0,9л SS-5271.14 5271 | 762 грн. |
Ківш з нержавіючої сталі з кришкою Fissman Bambino 0,9 л 5271 | 762 грн. |
Ківш BAMBINO 900мл зі скляною кришкою Fissman 5271 | 819 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fissman Bambino 5271
Ціни на Fissman Bambino 5271 |
---|---|---|---|---|
Fissman Bambino 5270 | від 697 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Bambino 5271 | від 762 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →