Каструля Fissman Bambino 5273
Відео 1Фото 4 |
Fissman Bambino 5273 0.9 л1.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Bambino 5273
Усі ціни 27 →Каструля Fissman SS-5273.14 | 856 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5273.14 | 856 грн. |
Кастрюля FISSMAN Bambino 0,9л SS-5273.14 5273 | 920 грн. |
Каструля Fissman BAMBINO 900мл зі скляною кришкою | 1 665 грн. |
Кастрюля FISSMAN Bambino 0,9л SS-5273.14 | 920 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Bambino 5273
Ціни на Fissman Bambino 5273 |
---|---|---|---|---|
Fissman Bambino 5273 | від 681 грн. | 28 пропозицій | ||
Fissman Bambino 5274 | від 887 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →