Ківш Fissman Borneo 5102
Fissman Borneo 5102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Borneo 5102
Усі ціни 11 →Ківш Fissman 16x9 см 0.95 л для водяній лазні, зі свистком (5102) | 796 грн. |
Ковш Fissman 16x9 см 0.95 л для водяной бани, со свистком (5102) | 796 грн. |
Ковш со свистком Fissman 0,85 л 5102 | 727 грн. |
Ковшик з подвійними стінками Fissman 16x9 см / 0,95 л. для водяної бані зі | 795 грн. |
Ковшик з подвійними стінками Fissman 16x9 см / 0,95 л для водяної бані зі | 619 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →