Сковорідка Fissman Brilliant 14384 24 см
Фото 7 |
Fissman Brilliant 14384 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Brilliant 14384 24 см
Глибока сковорода Fissman BRILLIANT 24x7,2см зі знімною ручкою (14384) | 1 859 грн. |
Сковорода-сотейник Brilliant 24см з антипригарним покриттям XylanPlus Fiss | 1 859 грн. |
Сковорода глибока для смаження Fissman Brilliant алюмінієва з антипригарни | 1 894 грн. |
Сковорода без кришки Fissman Brilliant 24 см 14384 | 1 859 грн. |
Модификації Fissman Brilliant 14384
Ціни на Fissman Brilliant 14384 |
---|---|---|---|---|
Fissman Brilliant 14384 24 см | від 1 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Fissman Brilliant 14385 28 см | від 1 708 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →