Каструля Fissman Callisto 5207
Fissman Callisto 5207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Callisto 5207
Усі ціни 21 →Каструля Fissman SS-5207.20 | 2 085 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5207.20 | 2 085 грн. |
Каструля Fissman Callisto 3,5л (5207) | 2 129 грн. |
Кастрюля Fissman Callisto 3.5 л с крышкой SS-5207.20 5207 | 2 241 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Callisto 3,5 л 5207 | 2 084 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Callisto 5207
Ціни на Fissman Callisto 5207 |
---|---|---|---|---|
Fissman Callisto 5206 | від 1 455 грн. | 24 пропозиції | ||
Fissman Callisto 5207 | від 1 619 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Callisto 5208 | від 1 655 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →