Вок Fissman Capella 14957 30 см коричневий
Фото 6 |
Fissman Capella 14957 |
|
Використання мінімальної кількості масла при готуванні з титановим покриттям TiPro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Capella 14957 30 см коричневий
Усі ціни 10 →Fissman Capella Wok 30x8.5 см 4.3 л (14957) | 2 213 грн. |
Fissman Capella Wok 30x8.5 см 4.3 л (14957) | 2 213 грн. |
Пательня-вок Fissman Capella 30см 4,3л (14957) | 2 260 грн. |
Сковородка-вок Fissman CAPELLA 30x8,5 см 4,3 л со стеклянной крышкой 14957 | 2 379 грн. |
Сковорідка-вок Fissman Capella 30 см / 4,3 л.зі скляною кришкою 14957 | 2 212 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →