Сковорідка Fissman Cosmic Black 4367 24 см
Фото 4 |
Fissman Cosmic Black 4367 |
|
Не містить перфтороктанову кислоту, кадмій і свинець.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Cosmic Black 4367 24 см
Усі ціни 17 →Fissman Cosmic Black 24x4,9 см AL-4367.24 зі змінною ручкою | 1 357 грн. |
Fissman Cosmic Black 24x4,9 см AL-4367.24 со сменной ручкой | 1 357 грн. |
Пательня Fissman Cosmic Black 24см (4367) | 1 386 грн. |
Сковорода Fissman Cosmic Black 24см зі знімною ручкою | 2 630 грн. |
Сковорідка зі зйомною ручкою Fissman Cosmic Black (24 см) | 1 499 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Fissman Cosmic Black 4367
Ціни на Fissman Cosmic Black 4367 |
---|---|---|---|---|
Fissman Cosmic Black 4366 20 см | від 799 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Cosmic Black 4367 24 см | від 1 055 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Cosmic Black 4368 26 см | від 1 085 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Cosmic Black 4369 28 см | від 1 200 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →