Каструля Fissman Diamond 4304
Фото 8 |
Fissman Diamond 4304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond 4304
Усі ціни 26 →Кастрюля Fissman AL-4304.24 | 2 076 грн. |
Каструля Fissman AL-4304.24 | 2 076 грн. |
Каструля Fissman Diamond Grey 4,5л (4304) | 2 120 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Diamond Grey 4,5 л AL-4304.24 4304 | 2 076 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Diamond Gray 4,5 л 4304 | 2 076 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fissman Diamond 4304
Ціни на Fissman Diamond 4304 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond 14304 | від 2 055 грн. | 14 пропозицій | ||
Fissman Diamond 4304 | від 2 076 грн. | 26 пропозицій | ||
Fissman Diamond 4305 | від 2 470 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →