Каструля Fissman Elara 5391
Fissman Elara 5391 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elara 5391
Усі ціни 6 →Каструля Fissman Elara 1.7л зі сталевою кришкою | 4 253 грн. |
Каструля Fissman Elara 1.7л зі сталевою кришкою | 4 243 грн. |
Каструля Fissman Elara 1.7л зі сталевою кришкою | 3 819 грн. |
Кастрюля Elara 1.7л зі сталевою кришкою Fissman 5391 | 2 357 грн. |
Каструля Fissman Elara 16х9.5см/1.7 л з індукційним дном і сталевою кришко | 2 392 грн. |
Кастрюля Fissman Elara 1.7л зі сталевою кришкою | 2 357 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →