Каструля Fissman Elegance 5491
Fissman Elegance 5491 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 5491
Усі ціни 21 →Каструля Fissman Elegance 18x9 см / 2.2 л (5491) | 1 655 грн. |
Кастрюля Fissman Elegance 18x9 см / 2.2 л (5491) | 1 655 грн. |
Каструля Fissman Elegance 2,2л (5491) | 1 690 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Elegance 2,2 л 5491 | 1 512 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Elegance 2,2 л 5491 | 1 654 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Elegance 5491
Ціни на Fissman Elegance 5491 |
---|---|---|---|---|
Fissman Elegance 5491 | від 1 285 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Elegance 5492 | від 1 465 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Elegance 5493 | від 1 835 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →