Сковорідка для млинців Fissman Fiore 4464 24 см
Fissman Fiore 4464 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 4464 24 см
Усі ціни 17 →Сковорода для млинців Fissman Fiore 24 см (4464) | 868 грн. |
Сковорода для блинов Fissman Fiore 24 см (4464) | 868 грн. |
Сковорода для блинов Fissman FIORE 24 см алюминий с индукционным дном AL-4 | 933 грн. |
Сковорода для млинців з мармуровим покриттям Fissman Fiore 24 см 4464 | 868 грн. |
Fissman FS-4464 | 931 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Fissman Fiore 4464
Ціни на Fissman Fiore 4464 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 4463 20 см | від 515 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Fiore 4464 24 см | від 675 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →