Сковорідка Fissman Grace 5018 26 см
Fissman Grace 5018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Grace 5018 26 см
Усі ціни 16 →Fissman Grace 26x7 см (5018) | 1 202 грн. |
Fissman Grace 26x7 см (5018) | 1 202 грн. |
Пательня Fissman Grace 26см (5018) | 1 227 грн. |
Сковорода без крышки Fissman Grace 26 см 5018 | 1 292 грн. |
Сковорода-сотейник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone | 2 325 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Fissman Grace 5018
Ціни на Fissman Grace 5018 |
---|---|---|---|---|
Fissman Grace 5016 20 см | від 820 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Grace 5017 24 см | від 1 060 грн. | 28 пропозицій | ||
Fissman Grace 5018 26 см | від 1 170 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Grace 5019 28 см | від 1 270 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →