Сковорідка Fissman Latte 4959 26 см
Фото 5 |
Fissman Latte 4959 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Latte 4959 26 см
Глибока сковорода Fissman LATTE 26 см (4959) | 1 258 грн. |
Сковорода Fissman Latte 26х7см алюмінієва з антипригарним покриттям TouchS | 1 293 грн. |
Сковорода Fissman Latte 26 см (AL-4959.26) | 1 170 грн. |
Модификації Fissman Latte 4959
Ціни на Fissman Latte 4959 |
---|---|---|---|---|
Fissman Latte 4958 20 см | від 890 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Latte 4959 26 см | від 1 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Latte 4956 28 см | від 915 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →