Сковорідка Fissman Magic Brown 4465 20 см
Фото 3 |
Fissman Magic Brown 4465 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4465 20 см
Глибока сковорода Fissman MAGIC 20x7,2 см індукційна (4465) | 1 365 грн. |
Сковорода-сотейник Magic Brown 20см з антипригарним покриттям Fissman 4465 | 1 365 грн. |
Сковорода Fissman глибока Magic Brown 20х7.2см алюмінієва з кам'яним антип | 1 400 грн. |
Сковорода без кришки Fissman Magic Brown 20 см глибока (4465) | 1 389 грн. |
Модификації Fissman Magic Brown 4465
Ціни на Fissman Magic Brown 4465 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4465 20 см | від 1 365 грн. | 4 пропозиції | ||
Fissman Magic Brown 4466 24 см | від 1 165 грн. | 12 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4467 26 см | від 1 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4468 28 см | від 1 499 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →