Ківш Fissman Magic Brown 4868
Fissman Magic Brown 4868 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4868
Усі ціни 21 →Fissman FS-4868 | 1 515 грн. |
Ківш Fissman Magic Brown FS-4868 1.4 л 16x7, 8см | 1 910 грн. |
Ківш Fissman Magic Brown 1.4л з антипригарним покриттям | 2 554 грн. |
Ківш Fissman Magic Brown 1.4л з антипригарним покриттям | 2 544 грн. |
Ківш з кришкою Fissman Magic Brown 1.4 л (F4868) | 1 452 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →