Каструля Fissman Magic Brown 4870
Fissman Magic Brown 4870 2.7 л4.7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4870
Усі ціни 23 →Каструля Fissman 4870 | 2 312 грн. |
Кастрюля Fissman 4870 | 2 312 грн. |
Каструля Fissman Magic Brown 4,7л (4870) | 2 361 грн. |
Кастрюля Fissman Magic Brown 24x 9,8см 4,7 л 4870 | 2 485 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Magic Brown 24x 9,8 см 4,7 л 4870 | 2 311 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Fissman Magic Brown 4870
Ціни на Fissman Magic Brown 4870 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4869 | від 1 535 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4870 | від 1 795 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →