Каструля Fissman Magnifika 15352
Fissman Magnifika 15352 2.1 л3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magnifika 15352
Усі ціни 7 →Каструля Fissman Magnifika 2,1л (15352) | 1 632 грн. |
Каструля Fissman Magnifika 2,1 л (15352) | 1 632 грн. |
Каструля Fissman Magnifika 2.1л з силіконовими накладками на ручках (FN-15 | 1 976 грн. |
Кастрюля Magnifika 2.1л із силіконовими накладками на ручках Fissman 15352 | 1 718 грн. |
Кастрюля Fissman Magnifika 2.1л с силиконовыми накладками на ручках | 2 285 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Fissman Magnifika і скляною кришкою 18х8.5см/ | 1 753 грн. |
Каструля Fissman Magnifica з нержавіючої сталі з кришкою 2.1 л 18x8.5 см ( | 1 720 грн. |
Модификації Fissman Magnifika 15352
Ціни на Fissman Magnifika 15352 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magnifika 15352 | від 1 632 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Magnifika 15353 | від 1 415 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →