Каструля Fissman Magnifika 15353
Fissman Magnifika 15353 2.1 л3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magnifika 15353
Усі ціни 9 →Каструля Fissman Magnifika 20x9.5 см /3.0 л (15353) | 1 823 грн. |
Кастрюля Fissman Magnifika 20x9.5 см /3.0 л (15353) | 1 823 грн. |
Каструля Fissman Magnifika 3л (15353) | 1 861 грн. |
Кастрюля Fissman Magnifika 20x9,5 см 3л 15353 | 1 567 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Fissman MAGNIFIKA 20x9,5 см на 3 л (15353) | 1 415 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fissman Magnifika 15353
Ціни на Fissman Magnifika 15353 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magnifika 15352 | від 1 632 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Magnifika 15353 | від 1 415 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →