Вок Fissman Malachite 4315 28 см
Відео 1Фото 7 |
Fissman Malachite 4315 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Malachite 4315 28 см
Усі ціни 15 →Fissman Malachite 28x8см AL-4315.28 | 1 814 грн. |
Fissman Malachite 28x8см AL-4315.28 | 1 814 грн. |
Пательня-вок Fissman Malachite 28см (4315) | 1 853 грн. |
Сковорода-вок Fissman Malachite без крышки 28 см AL-4315.28 4315 | 1 814 грн. |
Сковорода ВОК Fissman MALACHITE 28x8 см (4315) | 1 950 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Malachite 4315
Ціни на Fissman Malachite 4315 |
---|---|---|---|---|
Fissman Malachite 4314 24 см | від 1 075 грн. | 36 пропозицій | ||
Fissman Malachite 4315 28 см | від 1 685 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →