Каструля Fissman Martinez 5138
Відео 1Фото 6 |
Fissman Martinez 5138 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Martinez 5138
Усі ціни 23 →Кастрюля Fissman SS-5138.20 | 1 904 грн. |
Каструля Fissman SS-5138.20 | 1 904 грн. |
Каструля Fissman Martinez 3,5л (5138) | 1 945 грн. |
Кастрюля Fissman Martinez 3,5 л SS-5138.20 5138 | 1 904 грн. |
Каструля Fissman Martinez 3.5л пузата з нержавіючої сталі | 3 695 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Martinez 5138
Ціни на Fissman Martinez 5138 |
---|---|---|---|---|
Fissman Martinez 5136 | від 1 165 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Martinez 5137 | від 1 269 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Martinez 5138 | від 1 745 грн. | 24 пропозиції | ||
Fissman Martinez 5139 | від 1 965 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →