Сковорідка Fissman Promo 14997 24 см
Фото 3 |
Fissman Promo 14997 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Promo 14997 24 см
Усі ціни 18 →Fissman Promo 24 см (14997) | 959 грн. |
Fissman Promo 24 см (14997) | 959 грн. |
Сковорода Fissman Promo 24 см 14997 | 876 грн. |
Сковорода алюмінієва Fissman Promo 24 см 14997 | 959 грн. |
Fissman FS-14997 | 929 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Fissman Promo 14997
Ціни на Fissman Promo 14997 |
---|---|---|---|---|
Fissman Promo 14996 20 см | від 595 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Promo 14997 24 см | від 745 грн. | 24 пропозиції | ||
Fissman Promo 14998 26 см | від 1 050 грн. | 12 пропозицій | ||
Fissman Promo 14999 28 см | від 1 000 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →