Сковорідка Fissman Promo 14999 28 см
Фото 3 |
Fissman Promo 14999 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Promo 14999 28 см
Усі ціни 15 →Пательня Fissman Promo 28см (14999) | 1 321 грн. |
Комплект Сковорода Fissman Promo 28 см 14999 + Крышка с металлическим обод | 1 495 грн. |
Fissman FS-14999 | 1 101 грн. |
Сковорода глибока Fissman Promo FS-14999 28 см | 1 208 грн. |
Сковорода Fissman Promo 28 см 14999 | 1 182 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Fissman Promo 14999
Ціни на Fissman Promo 14999 |
---|---|---|---|---|
Fissman Promo 14996 20 см | від 595 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Promo 14997 24 см | від 745 грн. | 24 пропозиції | ||
Fissman Promo 14998 26 см | від 1 050 грн. | 12 пропозицій | ||
Fissman Promo 14999 28 см | від 1 000 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →