Каструля Fissman Rainbow 4597
Fissman Rainbow 4597 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Rainbow 4597
Усі ціни 13 →Кастрюля Fissman Rainbow 24 см AL-4597.24 | 1 925 грн. |
Каструля Fissman Rainbow 24 см AL-4597.24 | 1 925 грн. |
Каструля Fissman Rainbow 24см (4597) | 1 966 грн. |
Кастрюля низкая FISSMAN RAINBOW 24 см AL-4597.24 4597 | 1 552 грн. |
Сотейник з кришкою Fissman Assorty 24 см 4597 | 1 924 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →