Каструля Fissman Valery 5411
Фото 4 |
Fissman Valery 5411 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Valery 5411
Усі ціни 10 →Каструля Fissman SS-5411.16 | 1 503 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5411.16 | 1 503 грн. |
Каструля Fissman Valery 1,6л (5411) | 1 535 грн. |
Кастрюля Fissman Valery 1.6 л с крышкой SS-5411.16 5411 | 1 616 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Fissman VALERY 16x8 см на 1,6 л (5411) | 1 615 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fissman Valery 5411
Ціни на Fissman Valery 5411 |
---|---|---|---|---|
Fissman Valery 5411 | від 1 503 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Valery 5412 | від 1 721 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Valery 5413 | від 1 860 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →