Каструля Fissman Valery 5413
Фото 4 |
Fissman Valery 5413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Valery 5413
Усі ціни 20 →Каструля Fissman SS-5413.20 | 1 861 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5413.20 | 1 861 грн. |
Каструля Fissman Valery 3,1л (5413) | 1 900 грн. |
Кастрюля Fissman Valery 3.1 л с крышкой SS-5413.20 5413 | 2 000 грн. |
Каструля Fissman Valery 3.1л індукційна | 3 610 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Fissman Valery 5413
Ціни на Fissman Valery 5413 |
---|---|---|---|---|
Fissman Valery 5411 | від 1 503 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Valery 5412 | від 1 721 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Valery 5413 | від 1 861 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →