Сковорідка Fissman Vulcano 4943 28 см
Відео 1Фото 7 | Очікується у продажу 870 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Діаметр дна (см): 21; Висота стінок (см): 5.8; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Данія |
Fissman Vulcano 4943 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Fissman Vulcano 4943
Ціни на Fissman Vulcano 4943 |
---|---|---|---|---|
Fissman Vulcano 4940 20 см | від 831 грн. | 6 пропозицій | ||
Fissman Vulcano 4941 24 см | від 919 грн. | 2 пропозиції | ||
Fissman Vulcano 4942 26 см | від 809 грн. | 2 пропозиції |