Рюкзак FjallRaven Kanken 16 л (F23510)
Відео 28Фото 73 |
FjallRaven Kanken |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken 16 л
Усі ціни 207 →Fjallraven - Kanken Peach Pink 23510.319 | 3 990 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Rowan Red (23510.333) 7323450598037 | 2 940 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken 16 л синий 23510.527 | 4 200 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Plum 23510.420 | 2 940 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken Pink 16л (23510.312) 7392158680955 | 4 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken
Ціни на FjallRaven Kanken |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 л | від 1 890 грн. | 106 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л | від 3 234 грн. | 6 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 16 л | від 2 100 грн. | 207 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л | від 3 381 грн. | 23 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 л | від 3 528 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →