Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang Mid
Fjord Nansen Fredvang Mid легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Fredvang Mid
Усі ціни 14 →Спальний мішок Fjord Nansen FREDVANG MID sapphire left fn32251 | 2 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen FREDVANG MID sapphire right zip 32251 | 2 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang Mid Sapphire Left (fn32251) fn32251 | 2 100 грн. |
Спальный мешок Fjord Nansen Fredvang Mid, правый 32250 | 2 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang Mid Sapphire Left Синій (fn32251) | 2 100 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →