Котушка Flagman Cast Master Feeder 5000 (CMF5000)
Фото 5 |
Flagman Cast Master Feeder 5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Cast Master Feeder 5000
Катушка фидерная Flagman Cast Master Feeder 5000 FD Screw in Handle CMFFD5 | 862 грн. |
Котушка Flagman Cast Master Feeder 5000 FD Screw in Handle (CMFFD5000SI) | 1 150 грн. |
Котушка Flagman Cast Master Feeder 5000 FD Screw in Handle (174565) CMFFD5 | 1 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →