Котушка Flagman Cast Master Feeder 6000 (CMF6000)
Фото 5 |
Flagman Cast Master Feeder 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Cast Master Feeder 6000
Катушка фидерная Flagman Cast Master Feeder 6000 FD Screw in Handle CMFFD6 | 1 200 грн. |
Котушка Flagman Cast Master Feeder 6000 FD Screw in Handle (CMFFD6000SI) | 1 200 грн. |
Котушка Flagman Cast Master Feeder 6000 FD Screw in Handle (174566) CMFFD6 | 1 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →