Котушка Flagman Magnum Bolo 20 (MB2000)
Flagman Magnum Bolo 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Magnum Bolo 20
Катушка болонская Flagman Magnum MOD Bolo 2000 MMB2000 | 304 грн. |
Котушка Flagman Magnum MOD Bolo 2000 (MMB2000) | 380 грн. |
Котушка Flagman Magnum MOD Bolo 2000 (158808) MMB2000 | 380 грн. |
Котушка Flagman Magnum MOD Bolo 2000 арт MMB2000 | 380 грн. |
Котушка Flagman Magnum Bolo 20 арт MB2000 | 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →