Котушка Flagman Magnum Feeder 5000 (MF5000)
Flagman Magnum Feeder 5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Magnum Feeder 5000
Катушка фидерная Flagman Magnum Mod Feeder 5000 MMF5000 | 450 грн. |
Котушка Flagman Magnum MOD Feeder 5000 (MMF5000) | 450 грн. |
Котушка "MAGNUM MOD FEEDER 5000" (158802) MMF5000 | 450 грн. |
Котушка Flagman Magnum MOD Feeder 5000 арт MMF5000 | 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →