Котушка Flagman Thunder Max 2000 (FTM-2000)
Фото 6 |
Flagman Thunder Max 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Thunder Max 2000
Усі ціни 6 →Катушка спиннинговая Flagman Thunder Max 2000 FTM-2000 | 1 015 грн. |
Котушка Flagman Thunder Max 2000 (FTM-2000) | 1 015 грн. |
Котушка Flagman Thunder Max 2000 (124036) | 1 015 грн. |
Котушка спінінгова Flagman Thunder Max 2000 арт FTM-2000 | 1 015 грн. |
Котушка Flagman Thunder Max 2000 FTM-2000 | 1 015 грн. |
Котушка спиннинговая Flagman Thunder Max 2000 | 1 015 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →