Котушка Flagman Thunder Max 3000 (FTM-3000)
Фото 6 |
Flagman Thunder Max 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Thunder Max 3000
Катушка спиннинговая Flagman Thunder Max 3000 FTM-3000 | 1 106 грн. |
Котушка Flagman Thunder Max 3000 (FTM-3000) | 1 106 грн. |
Котушка Flagman Thunder Max 3000 (124037) | 1 106 грн. |
Котушка спінінгова Flagman Thunder Max 3000 FTM-3000 | 1 106 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →