Умивальник Flaminia Acquagrande 100 5051/INC 1010 мм
Фото 3 |
Flaminia Acquagrande 100 5051/INC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Acquagrande 100 5051/INC 1010 мм
Раковина керамічна 100 см Flaminia Acquagrande 100, white (5051/INC) | 18 528 грн. |
Flaminia Acquagrande 100/55 (5051/INC) | 25 520 грн. |
Flaminia Acquagrande 100/55 (5051/INC) | 26 158 грн. |
Flaminia Acquagrande 100/55 (5051/INC) | 26 796 грн. |
ВСТРАИВАЕМАЯ РАКОВИНА FLAMINIA ACQUAGRANDE 5051/INC 5051+INC 550Х1000Х200 | 26 628 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →