Умивальник Flaminia Twin 5054/42 430 мм
Flaminia Twin 5054/42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Twin 5054/42 430 мм
Усі ціни 11 →Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, antracite (5054/42) | 15 744 грн. |
РАКОВИНА ПОЛУВСТРАИВАЕМАЯ FLAMINIA TWIN 5054/42 5054+42 | 12 054 грн. |
Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, argilla (5054/42) | 15 744 грн. |
Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, black (5054/42) | 15 744 грн. |
Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, fango (5054/42) | 15 744 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →