Умивальник Flaminia Twin 5057 420 мм
Фото 2 |
Flaminia Twin 5057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Twin 5057 420 мм
Усі ціни 33 →Раковина вбудована під стільницю Flaminia Twin rosso rubens 5057 | 10 411 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Flaminia Twin antracite 5057 | 10 959 грн. |
Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, antracite (5057) | 12 960 грн. |
РАКОВИНА ВСТРАИВАЕМАЯ FLAMINIA TWIN 5057 | 12 054 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Flaminia Twin milky white 5057 | 10 411 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →