Болгарка Flex L 15-10 150 (447.609)
Фото 4 |
Flex L 15-10 150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex L 15-10 150
Болгарка (Кутова шліфмашина) Flex L 15-10 150 230/CEE | 6 296 грн. |
Кутова шліфмашина FLEX L15-10 150 230/CEE | 7 002 грн. |
Кутова шліфмашина FLEX L15-10 150 230/CEE | 7 007 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) Flex L15-10 150 | 7 852 грн. |
Кутова шліфмашина FLEX L15-10 150 230/CEE | 7 012 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →