Полірувальна машина Flex PE 14-2 150 Set (376.175)
Відео 2Фото 10 |
Flex PE 14-2 150 Set без кейскейс |
|
Модель PE 14-2 150 поставляється без кейса, а модель PE 14-2 150 Set — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex PE 14-2 150 Set
Усі ціни 7 →Полірувальна машина Flex PE 14-2 150 P-Set | 19 755 грн. |
Flex PE 14-2 150 Set 376.175 | 29 880 грн. |
Flex PE 14-2 150 Set 376.175 | 30 627 грн. |
Flex PE 14-2 150 Set 376.175 | 31 374 грн. |
Професійна роторна полірувальна машина FLEX PE 14-2 150 P-Set (набір) | 21 417 грн. |
Професійна роторна полірувальна машина FLEX PE 14-2 150 P-Set (набір) | 21 422 грн. |
Професійна роторна полірувальна машина FLEX PE 14-2 150 P-Set (набір) | 21 427 грн. |
Відеоогляди
Модификації Flex PE 14-2 150 Set
Ціни на Flex PE 14-2 150 Set |
---|---|---|---|---|
Flex PE 14-2 150 | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Flex PE 14-2 150 Set | від 19 755 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →