Полірувальна машина Flex PE 14-2 150 (373.680)
Відео 2Фото 6 |
Flex PE 14-2 150 без кейскейс |
|
Модель PE 14-2 150 поставляється без кейса, а модель PE 14-2 150 Set — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex PE 14-2 150
Flex PE 14-2 150 373.680 | 23 400 грн. |
Flex PE 14-2 150 373.680 | 23 985 грн. |
Flex PE 14-2 150 373.680 | 24 570 грн. |
Відеоогляди
Модификації Flex PE 14-2 150
Ціни на Flex PE 14-2 150 |
---|---|---|---|---|
Flex PE 14-2 150 | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Flex PE 14-2 150 Set | від 19 657 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →