Акустична система Focal JMLab Alpha EVO 65
Відео 9Фото 11 |
Focal JMLab Alpha EVO 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Alpha EVO 65
Усі ціни 6 →Студійний монітор Focal Alpha Evo 65 (1шт) 527717 | 14 742 грн. |
Студійний монітор Focal Alpha Evo 65 (1 шт.) | 14 742 грн. |
Aktywny studyjny, do domowego studia Focal Alpha Evo 65 | 15 580 грн. |
Студійний монітор Focal ALPHA EVO 65 | 13 999 грн. |
Focal ALPHA EVO 65 | 14 742 грн. |
Студійний монітор Focal Alpha EVO 65 (527717) | 14 742 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →