Акустична система Focal JMLab Chora 816
Відео 2Фото 11 |
Focal JMLab Chora 816 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Chora 816
Усі ціни 6 →Focal Chora 816 Black офіційна гарантія | 47 699 грн. |
Підлогова акустика Focal Chora 816 Light Wood | 48 000 грн. |
Focal Chora 816 Dark Wood офіційна гарантія | 47 699 грн. |
Focal Chora 816 Light Wood офіційна гарантія | 47 699 грн. |
Підлогова акустика Focal Chora 816 Dark Wood | 48 000 грн. |
Підлогова акустика Focal Chora 816 Black | 48 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →