Автоакустика Focal JMLab Integration IFBMW-S
Відео 1Фото 3 |
Focal JMLab Integration IFBMW-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Integration IFBMW-S
Усі ціни 7 →Focal IFBMW-S | 13 439 грн. |
Сабвуферный динамик Focal Integration IFBMW-SUB.V2 | 5 326 грн. |
Сабвуферний динамік Focal Integration IFBMW-SUB.V2 | 5 599 грн. |
Focal Сабвуферний динамік Focal Integration IFBMW-SUB.V2 | 5 599 грн. |
Компонентна акустика BMW Focal Integration IFBMW-S | 13 439 грн. |
Сабвуферний динамік Focal Integration IFBMW-SUB.V2 | 7 276 грн. |
Сабвуферний динамік Focal Integration IFBMW-SUB.V2 | 7 318 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості автоакустики Focal JMLab Integration IFBMW-S:
- Призначений для встановлення в BMW 1, 3, 5 серії і X1
РекомендуємоПорівняти в таблиці →