Електрогенератор Fogo FV 11001TRE (28178)
Fogo FV 11001TRE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo FV 11001TRE
Усі ціни 20 →Генератор бензиновый Fogo FV 11001 TRE 34049 | 195 436 грн. |
Генератор бензиновый FOGO FV11001TRE | 190 354 грн. |
Генератор бензиновий Fogo FV 11001 TRE 101313-93 | 195 436 грн. |
Генератор FOGO FV11001TRE 10,5 кВт ел.старт (34049) | 195 436 грн. |
Генератор бензиновий 9.5 кВт FOGO FV 11001 TRE (FV 11001 TRE) FV11001TRE | 195 436 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →