Радіатор опалення Fondital Alustal 500/100 8
від 6 881 до 7 645 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:секційний Матеріал:біметал Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Fondital Alustal 4
Характеристики
Fondital Alustal 500/100 8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Fondital Alustal 500/100 8
Сортувати
Радіатор біметалевий Fondital Alustal 500/100 8 секцій по 1.85 кг | 7 645 грн. |
Fondital Fondital Alustal 500/100 (8 секций) V90103408 | 7 645 грн. |
Біметалевий радіатор Fondital Alustal 500/100 (8-секцій) V90103408 | 7 645 грн. |
Радіатор FONDITAL Alustal 500/100 8 секцій | 6 881 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо