Болгарка Forte AG 14-125 VLP 87860
Forte AG 14-125 VLP 87860 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AG 14-125 LP без налаштування числа обертів, а в моделі AG 14-125 VLP є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 14-125 VLP 87860
Болгарка FORTE AG 14-125VLP | 2 610 грн. |
Шліфмашина кутова Forte AG 14-125VLP | 2 616 грн. |
Болгарка Forte AG 14-125VLP 1400 Вт | 2 048 грн. |
Модификації Forte AG 14-125 VLP 87860
Ціни на Forte AG 14-125 VLP 87860 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 14-125 LP 87859 | від 1 690 грн. | 9 пропозицій | ||
Forte AG 14-125 VLP 87860 | від 2 048 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →