Болгарка Forte AG 16-180 87485
Forte AG 16-180 87485 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 16-180 87485
Усі ціни 20 →Угловая шлифмашина Forte AG 16-180 (87485) | 1 845 грн. |
FORTE AG 16-180 | 1 914 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Forte Ag 16-180 | 1 851 грн. |
Кутова шліфмашина FORTE AG 16-180 (87485) | 3 120 грн. |
ШЛИФМАШИНА угловая - ag 16-180 (1600Вт, 180мм) (forte) | 1 835 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →