Болгарка Forte AG 9-125 V 87484
Forte AG 9-125 V 87484 11000 об/хв регулятор обертів 12000 об/хв |
|
Модель AG 9-125 без налаштування числа обертів, а в моделі AG 9-125 V є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 9-125 V 87484
Усі ціни 6 →Болгарка FORTE AG 9-125V | 1 993 грн. |
Шліфувальна машина Forte AG 9-125V, 900Вт, 125мм (87484) 87484 | 1 398 грн. |
Болгарка Forte АG 9-125 V 93673 | 1 387 грн. |
Forte Шліфувальна машина Forte AG 9-125V, 900Вт, 125мм (87484) 87484 | 1 398 грн. |
Шлифмашина угловая Forte AG 9-125V | 1 994 грн. |
Кутова шліфмашина Forte AG 9-125V 900 Вт | 1 623 грн. |
Модификації Forte AG 9-125 V 87484
Ціни на Forte AG 9-125 V 87484 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 9-125 V 87484 | від 1 387 грн. | 6 пропозицій | ||
Forte AG 9-125 87475 | від 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →